ایران گرمتر می شود           هوای گرم فعلا ماندگار است/ پیش بینی گرد و غبار در غرب و جنوب غرب           عربستان به تعهدات خود برای مراسم حج عمل کرد           وضعیت مبهم استخدام ۴۰ هزار معلم حق‌التدریس           به ناهارخوران «شوک» وارد می شود!           امروز آخرین مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد           آهوی اسیر در منزل آزاد شد           دنیای چوب و گوگردی مرد کبریتی          

افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی از اردیبهشت

سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان در سال٩۶ از نرخ تورم و افزایش حقوق شاغلان بیشتر خواهد بود.

وی درباره افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان گفت : در زمان دولت یازدهم، نرخ افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان بیش از نرخ تورم بوده است.

وی با بیان اینکه افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی از اردیبهشت ماه اعمال می‌شود، گفت: امسال، حداقل یک و نیم برابر اعزام بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان به مشهد مقدس در قالب طرح کرامت رضوی افزایش می‌یابد. در سال ۹۶ شاهد افتتاح ۴ بیمارستان بزرگ تأمین اجتماعی در کشور هستیم.  بیمارستان فیاض بخش با ۶۵۰تخت در دولت فعلی کلنگ زنی شد و تا پایان امسال افتتاح می‌شود؛ همچنین بیمارستان جدید هدایت در تهران نیز که در حال ساخت است، امسال افتتاح می‌شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افزود: بیمارستان‌های تأمین اجتماعی در شهرهای اهواز، ایلام، آبادان و دزفول، امسال به  بهره‌برداری می رسد. وی   اظهار کرد: ما تلاش کردیم از اموال بیمه شدگان و بازنشستگان حراست کنیم. حداقل یک هزار میلیارد تومان از اموال بیمه شدگان با احکام قوه قضاییه به سازمان تأمین اجتماعی برگشت.نوربخش گفت: در سال گذشته ۹۲۰۰میلیارد تومان از بدهی‌های دولت به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت شد و همچنین ۶هزار میلیارد تومان از اموال بیمه شدگان با مصوبه دولت به دارایی‌های بیمه شدگان و بازنشستگان اضافه شد.

وی افزود: علاوه بر تحولات در بخش‌های مستمری، درمان و سفرهای زیارتی، امسال برای بازنشستگان کارت بازنشستگی قابل شناسایی صادر می‌شود که از طریق آن خدمات رفاهی دیگر نیز به این افراد ارائه خواهد شد.

اشتراک گذاری

یک دیدگاه در "افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی از اردیبهشت"

  1. مونا جهانی اردیبهشت ۹, ۱۳۹۶ در ۷:۰۱ ق.ظ - پاسخ

    حقوق بازنشسته های تامین اجتماعی واقعا کمه باید خیلی به این بنده خداها برسن … یکیش پدر و مادر خودم که با یه حقوق بازنشستگی دارن خرج ۳ تا دانشجو رو میدن !!!

ارسال دیدگاه