ذخیره خونی کشور هفت برابر گذشته           وضعیت تب کریمه کنگو در ایران           آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور           بار دیگر مشهد لرزید!           افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی از اردیبهشت           پراید چه زمانی از رده خارج می شود؟!           ۲ برابرشدن دستگیری‌ خرده‌فروشان مواد مخدر           حداقل حقوق بازنشستگان یک میلیون و ۵۰ هزار تومان تعیین شد          

برخی متقلبان مرغ رنگ شده را به جای گوشت عرضه می کنند

مدیرکل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا  ودارو گفت: متاسفانه برخی متقلبان در برخی فراورده های گوشتی از گوشت مرغ استفاده کرده اند به آن معنا که فراورده های مرغ را با استفاده از رنگ ها به جای گوشت قرمز عرضه می کنند.

بهرام دارابی دیروز به ایرنا گفت: گزارش هایی در این زمینه داشته ایم و از آن جا که عوارض رنگ ها خیلی خطرناک است عرضه مرغ به جای گوشت با قاطعیت پیگیری و با متخلفان در این زمینه به شدت برخورد می شود.

وی افزود: به طور کلی در مواد غذایی مختلف از انواع افزودنی ها از جمله رنگ ها استفاده می شود.وی تاکید کرد: رنگ های استفاده شده در مواد غذایی حتما باید تایید شده سازمان غذا و دارو باشد و رنگ های صنعتی نباید در مواد غذایی استفاده شود.

آمار دقیقی از استفاده از رنگ ها در مواد غذایی نیست اما این رنگ ها در تنقلات و مکمل های بدن سازی نیز به کار می رود و بحث تقلب در تمام مواد غذایی وجود دارد.

منبع:روزنامه خراسان

اشتراک گذاری

۲دیدگاه در "برخی متقلبان مرغ رنگ شده را به جای گوشت عرضه می کنند"

  1. راضی بهمن ۱۰, ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۳ ق.ظ - پاسخ

    واقعاااااااا!!!!؟؟؟دیگه آدم به هیچی نمیتونه اعتماد کنه

  2. هاشم بهمن ۱۰, ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۴ ق.ظ - پاسخ

    خخخخخخ، پس فردا پراید رو رنگ میزنن ، جای فراری میفروشن

ارسال دیدگاه