رفتار مهربانانه با مردم، برخورد قهری و قاطع با مخلان نظم و امنیت           مگس های سفید، مهمان های مزاحم           ۶۵ درصد اصفهانی‌ها هنوز کارت ملی هوشمند دریافت نکرده‌اند/ مهلت ثبت‌نام تا پایان سال جاری           اسکی روی آتش +عکس           ۷۰ درصد مردان جوان «مجرد» هستند/ نرخ «بیکاری» دختران جوان به ۴۰ درصد می‌رسد           بارش باران و رگبار در ۷ استان / افزایش نسبی دما در راه است           همه چیز درباره مهریه           آخرین جزئیات امدادرسانی به سیل زدگان کشور و آمار مفقودان و فوتی‌ها          

تب تند تیراندازی در پادگان ها/ وقوع سه اقدام جنون آمیز در یک ماه

به اعلام جام جم آنلاین ،از تیرماه گذشته تا کنون 3 حادثه تیراندازی در پادگان های کشور رخ داده که درمجموع 8 سرباز براثر آن جان خود را از دست دادند.

تیراندازی یک سرباز وظیفه در میدان تیر آموزشی کهریزک تهران آخرین اتفاقی است که روز یکشنبه خانواده چهار نفر را عزادار کرد .ماجرا از این قرار است که سرباز درحین اموزش در میدان تیر به ناگاه به سمت هم پادگانی های خود تیراندازی می کند که براثر آن 4سرباز کشته و 8تن نیز زخمی می شوند اگرچه تا کنون علت این حادثه مشخص نشده ولی مسئولین پادگان مشکلات روحی وروانی سرباز ضارب را احتمال وقوع این اتفاق می دانند.

تیراندازی مرگباردر پادگان آبیک

اول مردادماه نیز یک سرباز وظیفه در پادگان آبیک قزوین به سوی هم خدمتی هایش تیراندازی کرد.اعلام می شود براثر این تیراندازی 4 سرباز کشته و 5نفر مصدوم شدند.

به اعلام دادستان عمومی و انقلاب آبیک بدنبال پیگیری‎های انجام شده، پس از این اتفاق دیگر ضارب قادر به تکلم نیست به همین دلیل امکان تحقیق از متهم فراهم نشده است.به همین دلیل امکان تحقیق از متهم فراهم نیست و تا به امروز انگیزه ضارب مشخص نشده است و اعلام ها صرفا بر اساس برداشت های اطرافیان در این خصوص بوده است.

یک سرباز بوشهری کلانتری را به رگبار بست

در تیرماه امسال نیز یک سرباز صبح هنگام کلانتری آبپخش بوشهر را به رگبار بست.در این حادثه رییس کلانتری زخمی و بلافاصله به مرکز درمانی منتقل شد.خوشبختانه وضعیت جسمانی رئیس کلانتری رضایت بخش بوده و تحت درمان قرار گرفت.

علت این حادثه نیز توسط بازرسی فرماندهی انتظامی استان بوشهر تحت بررسی است.

نظامی ترکیه همرزمانش را کشت

اتفاقاتی از این دست فقط مربوط به ایران نیست بلکه به تازگی یک نظامی ترک نیز با شلیک به همرزمانش، سه نفر را کشت و سه تن دیگر را زخمی کرد.

این نظامی ترکیه‌ای، سه‌شنبه با آتش گشودن به روی همرزمان خود، شش نفر را کشته و زخمی کرد.البته طبق این اعلام، ضارب سپس خودکشی کرد. سربازهای مجروح نیز به بیمارستان منتقل شدند.جزئیات بیشتری از انگیزه یا دلیل این اقدام منتشر نشده است.

منبع خبر

اشتراک گذاری

ارسال دیدگاه