زائران اربعین از مسیرهای فرعی مرز وارد کشور نشوند

[ad_1]

به گفته جام جم آنلاین از میزان،سردار محسن فتحی زاده در حاشیه بازدید شبانه از پاسگاه‌ های مرزی اطراف پایانه مرزی مهران، اظهارداشت: اربعین حسینی (ع)، روزی که در تاریخ شیعه، از آن به عنوان روز بزرگی یاد شده و ما نیز در ایام راهپیمایی کنگره عظیم اربعین، مسئولیت امنیت و نظم آن را که از حساسیت بالایی برخوردار است، برعهده داریم.

ایشان با بیان اینکه با توجه به حجم تردد زوار از پایانه مرزی مهران، تامین امنیت آن‌ها از اهمیت بسزایی برخوردار است، تصریح کرد: به دلیل وجود مرزبانان غیور و عزیز که حافظ و پاسدار امنیت مرز‌های کشور هستند، هیچ نگرانی برای تامین امنیت زوار نداریم.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا، ادامه داد: در این ساعات شب، همه مرزبان را سرحال وخستگی ناپذیرمی بینم که با عشق و ارادت وصف ناپذیر خود به سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، از مرز‌ها حفاظت و مراقبت می‌کنند.

ایشان خاطرنشان کرد: امسال امرزبانی با تدابیر اتخاذ شده، حراست و امنیت خوبی را در مرز مهران حاکم کرده است.

سردار فتحی زاده در خاتمه گفت: هموطنان عزیز که قصد شرکت در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی را دارند حتما از طریق مسیر‌های قانونی وارد پایانه شوند و به هیچ عنوان وارد مسیر‌های فرعی و غیر قانونی که در حوزه مناطق ممنوعه مرزی است، نشوند.

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *