فعالیت شبانه‌روزی خطوط یک و ۸ مترو از امشب

[ad_1]

به گفته جام جم آنلاین از فارس، احمدی بافنده امروز در جمع خبرنگاران در خصوص امنیت خط 8 مترو گفت: این خط از لحاظ ایمنی مشکلی ندارد.

او با بیان اینکه خود بنده شخصاً عکس‌هایی از متروهای جاهای مختلف دنیا دارم که در نزدیک حریم جاده ساخته شده است، گفت: این خط مصوبه وزارت راه را دارد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه قرار بود نخست دولتی‌ها خودشان این خط را بسازند، گفت:‌ در دوره احمدی‌نژاد دوباره این خط به شهرداری تهران واگذار شد و حتی بخشی از کار خط 8 را خود دولت انجام داده بود، حال که به ما واگذار شده می‌گویند استاندارد نیست.

بافنده در خصوص مسافرگیری در خط 8 مترو گفت: دیروز مسافرگیری صورت گرفته و امشب هم طبق جدول زمان‌بندی شده مسافرگیری صورت می‌گیرد.

او تأکید کرد: از امشب خط 8 و خط یک شبانه‌روزی می‌شود و در خط یک، قطار فقط در ایستگاه دروازه دولت متوقف می‌شود.

به اعلام بافنده، خطوط شبانه‌ روزی از ایستگاه امام آغاز، در ایستگاه شهر آفتاب متوقف، و مسافران وارد خط یک شده و قطار فقط در ایستگاه دروازه دولت که ایستگاه پایانی است به صورت شبانه خدمت‌ رسانی می‌کند اما در روز قطار طبق روال عادی فعالیت می‌کند.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در خصوص شبانه‌ روزی شدن سایر خطوط مترو گفت: از امشب خط یک و 8 مترو شبانه‌ روزی می‌شوند و فاز دوم در خط 4 است که قطار فقط ایستگاه‌های دروازه دولت، بیمه و مهرآباد شبانه‌ روزی می‌شود و این کار ظرف چند روز آینده انجام می‌شود.

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *