نیروی انتظامی یک نیروی ارزشی است/به برکت خون شهدا ایران اسلامی عزتمند شده است

[ad_1]

به اعلام خبرنگاران به نقل از  پایگاه خبری پلیس، آیت الله حسین مظاهری در دیدار فرمانده و معاونان فرماندهی انتظامی استان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به کارکنان این نیرو اظهار داشت: نیروی انتظامی امروز یک نیروی فوق العاده ارزشی است.

ایشان بالاترین نعمت ها را نعمت امنیت عنوان کرد و گفت: یکی از کارهای مهمی که نیروی انتظامی انجام می دهد ایجاد امنیت است چرا که اگر این امنیت وجود نداشت هیچ کس نمی توانست به کارهای روزمره خود بپردازد و یک ملت را نگرانی و اضطراب فرا می گرفت.

رئیس حوزه عملیه اصفهان با بیان اینکه امسال عزاداری های مردم در دهه اول ماه محرم با شکوه و عظمت و بدون هیچگونه حادثه و نا امنی در سطح استان و کشور برگزار شد از نیروهای انتظامی به جهت تامین امنیت این مراسم ها تقدیر کرد.

ایشان با بیان اینکه کار نیروی انتظامی فوق العاده سنگین است، خطاب به نیروهای انتظامی گفت:البته شما خود را می بایست سرباز امام زمان (عج) بدانید چرا که امروز در خط مقدم جبهه مقابله با دشمن نظام اسلامی قرار دارید.

این مرجع تقلید کار افرادی که در خط مقدم مقابله با دشمن قرار دارند بسیار ارزشمند است گفت: همانطور که جوانان اول انقلاب در خط مقدم جبهه با دشمن جنگیدند و اجازه ندادند یک وجب از خاک این کشور به دست دشمن بیافتد امروز هم نیروهای انتظامی با امنیت کاملی که ایجاد می کنند دشمن را ناکام می گذارند.

آیت الله مظاهری خاطر نشان کرد: امروز به برکت خون شهدا و جانفشانی نیروهای نظامی و انتظامی کشور ما در دنیا عزتمند شده و دولت های غربی روی نظام ما حساب باز می کنند و دیدیم که وقتی رئیس جمهور مستکبر آمریکا آن بی ادبی را در سازمان ملل درحق ملت ایران کرد همه کشور ها به او اعتراض کردند.

ایشان نیروهای انتظامی را حافظ امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: دعای رهبر معظم انقلاب، مراجع تقلید و یک ملت همیشه پشتیبان نیروهای انتظامی است و خداوند را به خاطر داشتن چنین نیروهایی شاکر و سپاسگذار هستیم.

آیت الله مظاهری در خاتمه با بیان اینکه ما از عملکرد نیروی انتظامی راضی هستیم برای سردار اشتری فرمانده این نیرو و تمامی کارکنان شاغل در این نیرو آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *