ذخیره خونی کشور هفت برابر گذشته           وضعیت تب کریمه کنگو در ایران           آزمون استخدامی مشترک دستگاه‌های اجرایی کشور           بار دیگر مشهد لرزید!           افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی از اردیبهشت           پراید چه زمانی از رده خارج می شود؟!           ۲ برابرشدن دستگیری‌ خرده‌فروشان مواد مخدر           حداقل حقوق بازنشستگان یک میلیون و ۵۰ هزار تومان تعیین شد          

پراید چه زمانی از رده خارج می شود؟!

در اولین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در سال  96 ، آقای نعمت زاده وزیر صنعت درباره زمان از رده خارج شدن پراید به توضیحاتی اشاره کرد.

وی اظهار داشت: بالاخره زمانی پراید از رده خارج خواهد شد  ولی معلوم نیست این کار در چه زمانی صورت گیرد، اما با توجه به تدوین استانداردهای جدید بعید می‌دانم که امسال این اتفاق بیفتند. وی در ادامه گفت :در حال تدوین لیست حدود 700 قلم کالا هستیم که در داخل کشور به اندازه کافی تولید و حتی بخشی از آن صادر می‌شود؛ بنابراین قصد ممنوعیت واردات این اقلام را داریم.

همچنین وی افزود: از سوی وزارت صنعت ، پیشنهادی در خصوص احکام دائمی برنامه ششم به مجلس ارائه شد که به دولت اختیار داده شود در موارد خاص بتواند مانع از واردات برخی اقلام به کشور شود.

اشتراک گذاری

یک دیدگاه در "پراید چه زمانی از رده خارج می شود؟!"

  1. مهدی فروردین ۳۰, ۱۳۹۶ در ۵:۴۶ ق.ظ - پاسخ

    afarin bayad jeloye varedat biravie gerefte beshe ta tolid konande az pa nayofte

ارسال دیدگاه