کسی قصد تخریب کافه نادری را نداشت

[ad_1]

به اعلام جام جم آنلاین از مهر، محسن هاشمی با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در جلسه امروز، اعضای شورای شهر تهران اقدام آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتخت به قدس را محکوم کردند، گفت: همچنین فرمانده سپاه تهران در صحن علنی شورای شهر حضور یافت و می بایست بگویم قرار بود این سخنرانی به مناسبت هفته بسیج انجام گیرد اما به دلیل زلزله غرب کشور این سخنرانی به تعویق افتاد.

ایشان با بیان اینکه سردار یزدی توضیحاتی درخصوص خدمات بسیج در شهر تهران ارائه کرد، گفت: همچنین خواستار حمایت شورای شهر از اقدامات سپاه و بسیج در تهران شد.

رئیس شورای شهر تهران همچنین در خصوص حواشی تخریب کافه نادری گفت: متاسفانه عجله‌ای در این خصوص صورت گرفته، چراکه مالک قصد تخریب نداشت و سوءتفاهمی آن هم در فضای مجازی ایجاد شده و متاسفانه شاهد عجله در گفتار و رفتار بودیم.

ایشان با بیان اینکه سازمان‌های دولتی براساس قانون حق دارند که ساختمان‌ها و املاک خود را به فروش برسانند اما نباید نسبت به تخریب آنها آن هم بدون نظر میراث فرهنگی اقدام کنند، گفت: در این موضوع ستاد اجرایی فرمانده امام (ره) مظلوم واقع شد چراکه هیچ قصدی برای تخریب نداشته است و حتی در صحبت کوتاه این ملک را از لیست مزایده خارج کرده است.

رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش با بیان اینکه قرار نبود هیچ اتفاقی در کافه نادری بیفتد، گفت: می بایست بگویم حسن نیت و یا شیطنت بعضی افراد، موجب واکنش‌های تند و تیز شد که البته از رئیس ستاد اجرایی فرمان امام تشکر می‌کنم.

هاشمی درخصوص انتصاب فردی در معاونت شهرسازی نیز گفت: انتصابات جزو اختیارات معاون شهردار است که البته در فضای مجازی اعتراضاتی نیز شد اما شورا وارد نمی‌شود.

[ad_2]

منبع خبر

It's only fair to share...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Tumblr

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *